Uzun Yol Türküleri Listesi Dinle

Uzun Yol Türküleri Listesi Dinle

Uzun yolda seyahat edenlere özel olarak hazırlanmış bir birinden iyi "Uzun Yol Türküleri" 'ni dinlemeye hazır mısınız. Bu güzel türküler sayesinde yolculuklarınız çok daha keyifli hale gelecek. Özellikle şoförler için düşünüp hazırladığımız listeyi tüm seyahat edenler dinleyebilirler. Uzun Yol Türküleri bir çok ünlü şarkıcının bir araya gelmesiyle oluşmaktadır. Liste modasarkilar.com adresine özel olarak hazırlanmıştır sadece sitesinde dinleyiniz.

Uzun yol türküleri listemizde Seyfi Yerlikaya - geçer aylar, Yıldız Tilbe - gel gör beni aşk neyledi, Sevcan Orhan - düşürdün aşkın narına, Sevcan Orhan - aşkı ben mi yarattım, Selçuk Balcık - ayrılık yurduna sürgün, Zeynel Demir - seyyah olup şu alemi gezerim, Oğuz Aksaç - nasip olsa, Onur Akın - eğin türküsü, Hilmi Yarayıcı - memleketim ve sen, Yıldız Tilbe - metris gibi ve buna benzer bir çok popüler sanatçının seslendirdiği eserler yer almaktadır.

uzun yol türküleri
uzun yol türküleri
google aramaları ; uzun yol türküleri, uzun yolda dinlenecek türküler, uzun yol şarkıları, uzun yol türküsü, uzun yol türküleri dinle, uzun yol müzik listesi, uzun yolda dinlenebilecek şarkılar listesi
Back To Top